З 18 березня роботу об’єктів загального користування у Тячівській ОТГ тимчасово зупинити – Рішення виконавчого комітету Тячівської міської ради

17 березня 2020 року о 14:00 год відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Тячівської міської ради.

На засіданні прийнято рішення  №51 від 17.03.2020 року Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Тячівської ОТГ, з метою попередження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, виконком Тячівської міської ради вирішив:

1. З 8:00 год. 18.03.2020 року тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Тячівської ОТГ, до особливого розпорядження та скасування обмежувальних заходів:

- кінотеатрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- спортивних та дитячих майданчиків, фітнес та тренажерних залів, стадіонів, спортивних залів та басейнів;

- усіх магазинів, крім продуктових, аптек, АЗС та магазинів непродовольчих груп, що здійснюють продаж засобів гігієни, миючих та дезінфікуючих засобів;

- торгово-розважальних центрів;

- ресторанів (крім роботи з доставки їжі) та інших закладів громадського харчування, в тому числі в готелях;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника);

- ринків, крім продуктових;

- салонів краси, саун.

2. Рекомендувати закриття підприємств, установ, організацій Тячівської ОТГ, а, у разі неможливості їх закриття через безперервний робочий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівників.

3. Встановити для усіх закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення максимально допустиму одночасну кількість відвідувачів, з розрахунку 15 м2 на одного відвідувача. Забезпечити за допомогою розмітки в торговій зоні та, у разі необхідності, на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 м, а також встановити дезінфектори на вході в приміщення.

4. Керівникам підприємств, що здійснюють реалізацію продукції забезпечити персонал засобами індивідуального захисту у встановлених законодавством обсягах.

5. Разом з підприємствами, установами вжити невідкладних заходів з проведення дезінфекції міць масового скупчення населення.

6.  Міжміські перевезення на території громади проводити за окремим графіком (додається). Водіям автотранспорту, що здійснюють перевезення, після кожного рейсу проводити дезінфекцію транспортного засобу.

7. Попередити керівників закладів, установ, організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

8. Доручити заступнику міського голови Мийсарошу Т.С. забезпечити оприлюднення цього рішення в електронних та друкованих засобах масової інформації.


9. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Діана - 17.03.2020 18:21:42 - 46.211.46.*** відповісти

    Також могли б хоча би зменшити комунальну орендну плату.

  • Юрій - 17.03.2020 17:34:46 - 37.73.5.*** відповісти

    Це все чудово. Але якщо іде мова про закриття, було б непогано прийняти рішення про відміну сплати єдиного податку на період карантину, так як зробив уряд по ЄСВ.

Коментувати новину Cancel reply