Ціни на квитки МАУ піднімають у 2-12 разів, а зірка футболу Роналду в Португалії безкоштовно віддає готелі під лікарні та оплатить роботу медиків

Напередодні припинення авіарейсів через коронавірус різко зросли ціни на квитки "Міжнародних авіаліній України". У МАУ кажуть, що це сталося автоматично через збільшення попиту.


Про людяне ставлення "своїх" та "чухиж": в той час, як ціни на квитки МАУ виросли у 2-12 разів, зірка футболу Роналду в Португалії безкоштовно віддає готелі під лікарні та оплатить роботу медиків. Напередодні припинення авіарейсів через коронавірус різко зросли ціни на квитки "Міжнародних авіаліній України". У МАУ кажуть, що це сталося автоматично через збільшення попиту.

Зі столиці Ізраїлю, Тель-Авіва дістатися до Києва 15 і 16 березня можна за 13 тисяч гривень. Раніше ці квитки коштували у межах 6-7,5 тис. за економ-клас. З Відня, столиці Австрії, квиток до Києва на 15 березня коштує 14 тис. гривень, на 16 - майже 20 тис. Якби кордони не закрили, дістатися з Відня економ-класом можна було б за 1,5-2,5 тис. гривеньА в Португалії тим часом нападник «Ювентуса» Кріштіану Роналду пожертвує власні готелі в Португалії під лікарні для допомоги зараженим на коронавірус, повідомляє видання Marca.На території готелів Роналду надаватиметься медична безкоштовна допомога. До того ж, гравець сам оплатить роботу лікарів та іншого медичного персоналу.


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • ПС - 15.03.2020 19:36:17 - 91.195.157.*** відповісти

    Просто є люди а є Нелюди!!!

Коментувати новину Cancel reply