Головою Тячівської районної ради обрали Василя Каганця (ФОТО)

А питання «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності району, які підлягають відчуженню у 2020 році» перенесли на третє пленарне засідання.

Перейшли до основного питання порядку денного – обрання голови райради.

Депутат фракції ВО «Батьківщина» Михайло Паканич запропонував на посаду голови ради кандидатуру  депутата Василя Йосиповича Каганця.
Жодних інших пропозицій не прозвучало, тому до бюлетеню внесли тільки одне прізвище.

За підсумками таємного голосування, яке відбувалося у сесійній залі, 22 голосами головою Тячвської районної ради сьомого скликання було обрано Василя Йосиповича Каганця.

Також йому присвоєно шостий ранг посадової особи місцевого самоврядування. Депутати проголосували і за встановлення надбавок та дозвіл на виплату премій голові райради.


Василь Каганець зайняв місце у президії, подякував колегам за довіру,  висловив сподівання на результативну співпрацю та пообіцяв чути кожного.

Довідково: Василь Йосипович Каганець народився 5 січня 1955 року в с.Лубня Великоберезнянського району Закарпатської області. Закінчив Харківський авіаційний інститут. Працював на різних посадах Закарпатського машинобудівного заводу. Відтак був зайнятий в різних сферах економіки району, займав посади заступника та першого заступника голови Тячівської РДА.

У 2015-2017 роках Василь Каганець вже очолював Тячівську районну раду. До сьогоднішнього обрання перебував на заслуженому відпочинку. 


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Фері - 14.03.2020 21:11:36 - 194.165.46.*** відповісти

    Ця рада його зняла і ця рада його знову призначила. Як так сталося і як це можна пояснити?????

  • Петро - 10.03.2020 20:03:38 - 205.185.126.*** відповісти

    все вже проїв за більше як рік часу від коли його вигнали з очільника ради . потрібні знову вигідні тендери для підприємства КІК(каганець і ко.) добудувати палац в центрі Дубового, протягнути синка на голову громади ...... . продалася за 3 срібники Тячівська шобло-рада

Коментувати новину Cancel reply