У Тячеві на нараді обговорювали будівництво та реконструкцію АЗПСМ на території району (ФОТО)

Сьогодн, 06 березня, відбулася нарада з керівниками амбулаторій та головами місцевих рад, на території яких, в рамках медичної реформи, заплановано будівництво та реконструкція АЗПСМ.

Нараду провели: в.о.голови Тячівської державної адміністрації Михайло Полажинець та в.о.голови районної ради Ігор Грабарь за участі головного лікаря КНПТРР  «ЦПМСД» Тетяни Лебедєвої.

На сьогодні в Тячівському районі заплановано будівництво 5-ти нових АЗПСМ   - с.Теребля, с.Красна, с.Бедевля та смт. Буштино й Солотвино та в 5-ох капітальна реконструкція  - с.Вонігово, с.Ганичі, с.Тарасівка, с.Новобарово, с.Глибокий Потік.

Кожен із присутніх на нараді керівників доповіли на якому етапі знаходиться виготовлення необхідної документації, оскільки на кожен об’єкт необхідно передбачити співфінансування з місцевого бюджету.

Відтак керівництвом району було наголошено про необхідність пришвидшити процедуру та вчасно подати необхідні проекти для затвердження й початку робіт.


Окрім того на нараді йшлося і про заходи з метою наповнення місцевого бюджету, взаємодії між керівниками сіл та АЗПСМ на місцях тощо, інформує пресслужба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply