Рятувальники вчили мешканців Тересви не наражати себе на небезпеку в повсякденному житті (ФОТО)

З початку року на Закарпатті вже зареєстровано 217 пожеж, 8 з яких завершились загибеллю людей. Для того, аби таких випадків ставалося якомога менше, рятувальники продовжують роз’яснювати громадянам елементарні правила безпеки. Одним з методів цієї роботи є пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів.

Так, 26-27 лютого такі заходи провели рятувальники Тячівського, Хустського, Свалявського та Перечинського районів. 

Під час подворового обходу в смт Тересва Тячівського району надзвичайники надали рекомендації стосовно необхідності виконання превентивних заходів, спрямованих на недопущення загорань у власних помешканнях. Крім того, вогнеборці розповідали про основні причини виникнення пожеж; наслідки, до яких вони призводять та наводили реальні приклади тих випадків, які виникали на території регіону.А працівники Хустського міськрайвідділу для того, щоб убезпечити життя земляків від виникнення різного роду надзвичайних подій, провели планову інформаційно-роз’яснювальну роботу в с. Велятино. Спілкуючись з активом села, відвідувачами та продавцями торгівельних закладів, а також місцевими мешканцями рятувальники нагадали і про підступну небезпеку чадного газу та про основні  принципи першої допомоги й ознаки отруєння цією сполукою. Також наголосили на основних правилах експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообладнання. Щодо наймолодших мешканців села, то вони разом з рятувальниками пригадали необхідні правила поведінки в повсякденному житті.А працівники Свалявського райвідділу ДСНС області переймалися безпекою громади села Поляна. Жителям нагадали правила пожежної безпеки, яких варто дотримуватись під час опалювального сезону. Рятувальники наголосили на тому, що потрібно користуватися лише справними обігрівальними приладами і лише промислового виробництва, а у разі несправності, звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Крім того, важливо своєчасно усувати несправності у системах опалення будинків та квартир, щоб тепло у домівках не стало причиною пожеж. З огляду на те, що в області вже зафіксовані випадки спалювання сухостою, то особливу увагу дорослих жителів звернули на неприпустимість спалення сухої трави неподалік лісових масивів та під час господарювання на присадибних ділянках.

Також працівники Служби порятунку озвучили питання безпеки дітей, завітавши до місцевого дошкільного навчального закладу. Молодому поколінню було цікаво і повчально почути як не допустити виникнення пожежі та що робити, коли вона виникла. Також малеча нагадала номер екстреного виклику - 101.

Аналогічну профілактичну роботу провели й працівники Перечинського районного сектора ДСНС у с. Зарічово.

У ході відповідної роз'яснювальної роботи населенню вручалися й пам'ятки безпеки, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply