Відбулося перше пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради (ФОТО)

Передусім, головуючий представив новопризначеного начальника Тячівського відділу поліції Василя Шимона, побажав плідної роботи задля забезпечення безпеки і громадського спокою мешканців району.

Після привітання колег-іменинників та нагадування про подання електронних декларацій  Ігор Грабарь озвучив пропозицію, що прозвучала на засіданні президії райради, – провести сесію у два пленарні засідання. Депутати підтримали це рішення. Таким чином, ряд питань перенесли на друге засідання – Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності району, які підлягають відчуженню у 2020 році, Про обрання голови районної ради, про присвоєння рангу посадової особи органів місцевого самоврядування, встановлення надбавок та дозвіл на виплату премій голові районної ради.

Відтак приступили до розгляду питань порядку денного, включивши до нього ряд додаткових питань.

Найперше, депутати прийняли ряд звернень: до Кабінету Міністрів України – щодо незабезпеченості коштами виплат заробітних плат державним службовцям – працівникам органів виконавчої влади району; до Кабінету Міністрів України та МОЗУ – щодо перенесення термінів контрактування з НЗСУ.

Затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік. Пакетом прийняли районні програми та внесли зміни до діючих, зумовлені реорганізацією управління освіти РДА у відділ освіти РДА:

Про внесення змін до Програми виконання окремих заходів у сфері освіти з метою забезпечення спорів господарських правовідносин на 2018-2020 роки;
Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» на 2019-2020 роки;
Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої спортивної молоді в Тячівському районі на 2018-2020 роки;
 Про внесення змін до Програми зміцнення навчально-матеріальної бази освітніх закладів на період 2016-2020 років;
Про внесення змін до Програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах загальної середньої освіти району на 2019-2020 роки.
Відтак внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік. Ухвалили цілу низку майнових питань. Зокрема, про затвердження Фінансового плану та погодження штатного розпису КНП «Тячівська районна поліклініка» Тячівської районної ради на 2020 рік; про внесення змін та доповнень до Статуту КНП «Тячівська районна поліклініка»; Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників КНП охорони здоров’я, засновником яких є Тячівська районна рада; Про державну реєстрацію припинення КЗ «Станція швидкої медичної допомоги Тячівського району» шляхом ліквідації; Про внесення змін та доповнень до Статуту КНП «Тячівська районна лікарня» Тячівської районної ради; Про внесення змін та доповнень до Статуту КПП «Тячів-проект» (у новій редакції); Про затвердження переліків майна; Про надання дозволу на реалізацію плазми крові.

Крім цього, депутати ухвалили орієнтовний план роботи районної ради на 2020 рік, затвердили розпорядження голови райради, прийняті у міжсесійний період. А також встановили розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету, субвенції з державного бюджету на 2020 рік.

Насамкінець Ігор Грабарь зазначив, що у депутатів райради багато викликів в частині фінансування певних заходів в охороні здоров’я – співфінансування будівництва нових амбулаторій ЗПСМ, реконструкцій та ремонтів існуючих, а також утримання районних медзакладів – районної лікарні та поліклініки.

«Ми сьогодні, в тому числі, прийняли програму, якою передбачається фінансування так званих дільничних лікарень, а по суті це заклади рад базового рівня», – зауважив головуючий.

Тому в.о. голови райради просив депутатів, насамперед, членів бюджетної комісії, разом з головами місцевих рад міркувати над тим, як забезпечити функціонування цих закладів. Адже останні тенденції свідчать про те, що багато чого перекладають на співфінансування з місцевого бюджету. Тому що стосується закладів охорони здоров’я та освіти – то тут районна рада по максимуму сприятиме, та для цього потрібна мобілізація фінансових ресурсів.

Про дату проведення наступного пленарного засідання сесії буде повідомлено пізніше.

Tyachiv.com.ua
  


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply