У Бедевлі досі мітингують: люди планують перекривати дорогу і вночі

Як уже повідомляло видання, сьогодні у Бедевлі о 10.00 відбулась вже друга акція протесту на автошляху Мукачево-Рогатин поблизу залізничного переїзду.

Блокуючи рух транспортних засобів, мітингувальники  вимагають включити Бедевлянську ОТГ до Перспективного плану формування об’єднаних громад Закарпатської області та висловлюють незгоду, аби Бедевля та Біловарці стали частиною Тересвянської ОТГ, як це передбачено у Перспективному плані. Варто додати, що рейсові автобуси, автомобілі екстрених служб протестуючі пропускають, також періодично пропускають й інші автівки, що стоять у заторах.

 Акція протесту триває вже понад 6 годин, однак досі  не виправдала сподівання селян: на зустріч до мітингувальників  не прибули представники ні районної, ні обласної влади. Як зазначив сільський голова Бедевлі Іван Рішко, він мав телефонну розмову з в.о.голови ОДА Олексієм Гетманенком й переповідав йому вимоги мітингувальників, однак керівник області тільки  висловився негативно щодо акції протесту, яку організували прихильники Бедевлянської ОТГ.

Тож, не отримавши бажаного, мітингувальники зазначили, що блокуватимуть автошлях й надалі, аж  поки  керівництво області не дасть чіткої відповіді щодо включення Беделянської ОТГ до Перспективного плану.  Ймовірніше, що люди перекриватимуть шлях і вночі.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply