У Тячеві відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації (ФОТО)

Як і було заплановано та оголошено 13 лютого о 9.00 відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, на яких розглядади наступні питання:

- детальний план території земельної ділянки в селі Округла по вулиці Шкільна, 34, з орієнтовною площею 0,7 га з визначенням функціонального призначення, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.;

- детальний план території в м.Тячів, вул. 30 років Перемоги, 2 «а», площею 0,0332 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка);

- детальний план території в м.Тячів, ур. «Варош-вейг», орієнтовною площею площею 0,17 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

- детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Пушкіна, 30 з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.


Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», інформує пресслужба Тячівської ОТГ.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply