Минулоріч лісівники Тячівського лісгоспу посадили понад 105 гектарів нових лісів

Минулого року на території Тячівського лісгоспу на зрубаних ділянках посадили понад 105 гектарів нових лісів.

У заході з акцій лісовідновлення брали участь працівники Тячівського лісгоспу, учні місцевих шкіл, підприємці та громадські активісти. Садили лісівники дуб, бук, ялину, ясен та явір у рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Окрім того лісівниками було проведено лісокультурні роботи: переведення лісових культур у вкриті лісовою рослинністю землі на площі 4,6 га та переведення природного поновлення у вкриті лісовою рослинністю землі на площі 1,7 га.

Переведення площ лісових культур і природного поновлення до вкритих лісовою рослинністю земель та передача в експлуатацію створених захисних насаджень на землях, здійснюється згідно з галузевими стандартами. Щороку доводиться план з переведення лісових культур у вкриті лісовою рослинністю землі і працівники лісової галузі докладають усіх зусиль для досягнення лісовими культурами якісних показників.

Невтомно працюють спеціалісти своєї справи і над тим аби виростити достатньо стандартного садивного матеріалу для забезпечення усього комплексу лісокультурних робіт наступного року.

Наразі лісівники готуються до захисту проєкту лісових культур задля посадки майбутніх лісів у 2020 році, інформує пресслужба Закарпатського ОУЛМГ.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply