Будьте обережні: очікується значне погіршення погоди

В другій половині дня 4 та протягом доби 5 лютого на автошляхах гірських районів очікуються складні погодні умови, в горах з туманами. В  снігопадах видимість буде погіршуватись до 500-1000 м. За вечір і ніч 5 лютого може випасти у горах від 15 до 25 мм, на високогір?ях  північно-східної та східної частини області 25-35 см снігу, при цьому  можливий приріст снігу у горах до 20, на високогір?ях –до 30 см.
     5-го лютого сніг послаблюється та припиняється, 6-го вдень та 7-го вночі сніг очікується переважно у горах, слабкого та помірного характеру, 7-го вдень, 8-го та 9-го  лютого - без опадів.
       Ввечері т а вночі 5 лютого на дорогах гірської частини області ожеледиця, місцями налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові намети, що призведе, в гірських районах, до ускладнення руху автотранспорту, роботи енергетичних ліній та комунальних господарств.
Температури повітря будуть повільно знижуватись. 4-го лютого, вночі, 3 тепла-2 морозу, вдень 0-5° тепла, надалі морози посиляться: вночі 3-8° морозу, а 8-9-го - 7-12° морозу, на високогір?ї починаючи з 6-го лютого,  10-15° морозу. Вдень, протягом тижня, температура повітря буде в межах: на низовині 3 тепла - у горах до 2° морозу.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply