16 січня відбудеться засідання виконкому Тячівської міської ради

Відповідне розпорядження міського голови з'явилося на сайті Тячівської ОТГ.

На засіданні виконкому розглядатимуть наступні питання:

1. Про план капітальних та поточних ремонтів об’єктів комунальної власності Тячівської міської об’єднаної територіальної громади (інформують: Клебан І.Я.- перший заступник міського голови, Бенчак І.В. - начальник  відділу містобудування та архітектури міської ради, Немеш В.М. – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій апарату виконкому міської ради).

2. Про затвердження списків громадян, які перебувають на обліку для одержання та поліпшення житлової площі за місцем проживання по Тячівській міській раді станом на 01.01.2020 року (інформує: Решетар О.В. – керуюча справами (секретар) виконкому  міської ради).

3. Про затвердження списків громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку для одержання та поліпшення житлової площі за місцем проживання по Тячівській міській раді станом на 01.01.2020 року (інформує: Решетар О.В. – керуюча справами (секретар) виконкому  міської ради).

4. Про роботу із зверненнями громадян  у Тячівській міській раді протягом 2019 року ( Дзюбак І.І. – начальник загального відділу апарату виконкому міської ради).

5. Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на маршруті загального користування Тячів-Тячівка та затвердження розкладу руху цього маршруту (Візичканич В.І. – начальник юридичного відділу апарату виконкому міської ради).

6. Розгляд питань за зверненнями громадян (інформують: Мийсарош Т.С. – заступник міського голови, Бенчак І.В. – начальник відділу містобудування та архітектури міської ради, Боднар В.М. - начальник відділу комунального майна  міської ради, Тиводар М.В. – головний спеціаліст юридичного відділу апарату виконкому міської ради).


7. Різне.
Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Рада - 13.01.2020 22:21:27 - 195.66.156.*** відповісти

    Читайте документацію на прозоро

  • Мешканець - 12.01.2020 13:57:07 - 46.211.43.*** відповісти

    Пане Ковачу, розкажіть мешканцям міста як ви вмудрилися купити один трактор за ціною двух та ошукати мешканців міста на 1 млн.800 тис?<br>На ваш розсуд де таким людям місце ?

Коментувати новину Cancel reply