У Тячеві, Тернові та Вільхівцях пройшов завершальний тур фестивалю колядок «Вифлеємська зіронька-2020»

11 січня у трьох населених пунктах Тячівщини пройшов третій тур ювілейного, десятого, фестивалю колядок «Вифлеємська зіронька», який проводиться з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.

У Тячівському районному будинку культуриколядували вихованці Руськополівських ДНЗ №1 та №2, Тячівського ДНЗ №5 та учніпочаткових класів Тячівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського, ЗОШ І-ІІІст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім.Ш.Голлоші, ТячівківськоїЗОШ І-ІІ ст. та Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У Тернові свої таланти демонструвала малеча з ТернівськихДНЗ №1 та №2, Новоселицького та Нересницького ДНЗ, а також учні 1-4 класів Вишоватської ЗОШ І-ІІ ст., Петрушівської ЗОШ І-ІІ ст., Нересницької,Новоселицької, Тарасівської, Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.


В актовій залі Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст.виступили колядницькі дитячі гурти Раківської ЗОШ І-ІІ ст., Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Учасники фестивалю старались на славу: колядувалияк українською, так і угорською мовами, як справжні артисти, грали ролі увертепних інсценівках. Наставники та батьки кажуть: діти залюбки беруть участьу дійстві, адже воно дарує особливий радісний настрій у цей святковий час та,що важливо, – заохочує зберігати різдвяні традиції, які з давніх давенпередаються з покоління в покоління.

Наприкінці виступів на маленьких колядників традиційночекала приємна винагорода – солодощі та набори приладдя для потреб освітніхзакладів.

 

 

 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply