На Тячівщині та Рахівщині дітлахи колядують декількома мовами (ВІДЕО)

На Тячівщині та Рахівщині відбувся ювілейний фестиваль дитячих колядок «Вифлеємська зіронька», що проводиться вже десятий рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Колядували душею і серцем, за що й отримали винагороду – цінні подарунки для навчальних закладів та солодощі для усіх учасників.

“Скарбниці українських колядок та щедрівок – одні з найбагатших у світі.

Чого варта тільки композиція Миколи Леонтовича “Щедрик”, представлена українській публіці у виконанні хору Київського університету ще в далекому 1916 році!

Уже через 20 років радіо NBC записує англійську версію щедрівки “Carol of the Bells”, яка швидко стає всесвітньо відомою.

Здавна на Закарпатті щедрівками бажають багатого врожаю, добробуту родині та її господареві, а колядою прославляють народження Ісуса Христа.

У ці дні на території Рахівщини та Тячівщини проходить 10-й ювілейний фестиваль «Вифлеємська зіронька». Слова великої любові і ніжності до Бога з уст діточок звучать українською, румунською та угорською мовами.

Разом з членами нашої команди привітали усіх колядників з величним святом Різдва та передали подарунки для навчальних закладів!

Христос Народився, Славімо його!” – зазначив Василь Петьовка на своїй сторінці у соцмережі FB.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply