У Солотвині та Углі діти колядували на Х ювілейному фестивалі «Вифлеємська зіронька» (ФОТО)

На Тячівщині та Рахівщині проходить ювілейний фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька», який уже десятий рік поспіль проводиться з ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Започаткований фестиваль з метою збереження народних традицій та духовного розвитку підростаючого покоління.

До фестивалю «Віфлеємська зіронька» вихованці дитсадків та учні початкових класів Тячівщини готувались з усією серйозністю та відповідальністю: створили декорації, ретельно підбирали сценічні костюми традиційних персонажів вертепу. Дзвінкоголосі колядки, щирі побажання добра, миру та  Божої благодаті з дитячих вуст – усе це створювало особливу піднесену атмосферу у залі. Кожен виступ був оригінальним, а юні артисти вміло передали різдвяний настрій. 
 Знання давніх і сучасних колядок, різдвяних народних традицій та обрядів продемонстрували вихованці дошкільних навчальних закладів та учні початкових класів з населених пунктів с. Угля, с. Мала Уголька, с. Велика Уголька, с. Колодне, с. Кричево та  с. Чумальово.

У смт. Солотвино, у актовій залі дитячої школи мистецтв вихованці дитячих садків та учні початкових класів з  населених пунктів смт. Солотвино, с. Нижня Апша, с. Топчино, с. Глибокий Потік, с. Середнє Водяне Рахівського району та с.Біла Церква Рахівського району.


За свої старання всі колядники були винагороджені солодощами та цінні подарунками для потреб освітніх закладів від нардепа Василя Петьовки.


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Глядач - 10.01.2020 15:50:50 - 195.66.157.*** відповісти

    А як же Указ Президента щодо відміни святкових заходів зприводу жалоби?

Коментувати новину Cancel reply