Школяру, який вбив однолітка у Нижній Апші, намагаються скасувати строк (ФОТО 18+)

Сьогодні, 6 грудня, біля Львівського апеляційного суду зібралось чимало людей з Нижньої Апші, - тут повинно було відбутись засідання на якому суддя мав би розглянути апеляційну скаргу захисту підозрюваного.

Як розказав Mukachevo.net представник потерпілих, розгляд так і не відбувся, адже вони заявили про відвід головуючій судді, а також вступив у справу ще один адвокат підозрюваного, який попросив відкласти засідання для ознайомлення з матеріалами.

Таким чином, засідання апеляційного суду було відкладено на 26 грудня.

Адвокат потерпілого зазнає, що захист школяра, який підозрюється у жахливому вбивстві однолітка, намагається зменшити строк призначений Мукачівським міськрайонним судом. Цікаво, що тоді суд присудив закарпатцю 3,6 роки по статті 116 ККУ, тобто вбивство у стані душевного хвилювання.

Хоча, за словами адвоката, це все спростовується на відео, яке було представлено на суді, оскільки підсудний після вбивства ходив по двору, свідомість не втрачав, і усвідомлював свої дії. На жаль, цей доказ суд не визнав. Нібито сторона захисту з відео не ознайомилась з відео, їй не дали на це можливість, хоча всі відео були на одному диску.

Представник потерпілої сторони зазначає, що вони роблять все аби перекваліфікувати злочин на статтю 115 ККУ, тобто умисне вбивство і збільшити строк мінімум до 8 років ув'язнення.

Також, сьогодні мала б розглядатись і апеляція прокуратура на попереднє рішення суду.

У прокуратурі Закарпаття зазначили, що попереднє рішення суду вони оскаржили через невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи, та неправильним застосуванням суду закону про кримінальну відповідальність внаслідок неправильної перекваліфікації судом дій обвинуваченого з ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство) на ч.1 ст. 116 КК України (умисне вбивство, вчиненому в стані сильного душевного хвилювання).

Нагадаємо, у грудні минулого року суд дозволив випустити хлопця під заставу 160 тисяч гривень, через що селяни перекрили трасу Мукачево – Рогатин у селі Нижня Апша. Згодом Хустський суд змінив ухвалу.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply