У парламенті створили депутатську групу «Довіра», куди ввійшли і закарпатські нардепи

6 грудня у Верховній Раді України з 17 позафракційних народних депутатів-мажоритарників було утворено депутатську групу "Довіра". До депутатської групи ввійшли народні депутати від Закарпаття: Василь Петьовка, Роберт Горват, Валерій Лунченко, якого обрали заступником голови депутатської групи.

До депутатської  групи «Довіра»,  до якої входять 17 депутатів – мажоритарників, ввійшли і народні депутати від Закарпаття: Роберт Горват, обраний по мажоритарному округу, що представляє Ужгород та район, Василь Петьовка, якого обрали народним депутатом по мажоритарному округу, що включає Тячівський та Рахівський райони, а також Валерій Лунченко, обраний депутатом-мажоритарником по округу, до якого входять Хустщина та Іршавщина.

Головою депутатської групи довіра  обрано народного депутата України  Олега Кулініча, заступником – Валерія Лунченка. На своїй сторінці у мережі фейсбук Валерій Лунченко написав: « Формат командної роботи у депутатській групі відкриває більше можливостей для ефективного представництва інтересів наших виборців з усієї України.

Тішить, що Закарпаття представлятимуть одразу три народні обранці. Разом зі мною до лав групи вступили народні депутати Роберт Горват та Василь Петьовка. Хочу подякувати своїм колегам за висловлену довіру - спільним рішенням мене обрано заступником депутатської групи "Довіра".  Разом з колегами й надалі працюватимемо над захистом інтересів рідного Закарпаття та України в цілому! То ж, розпочинаємо нову сторінку у діяльності ВРУ 9 скликання.  Наша сила у єдності!»

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Сила Слова - 07.12.2019 9:57:15 - 37.54.143.*** відповісти

    Довіра, блт, це жесть

Коментувати новину Cancel reply