У Нижній Апші будують дитсадок (ФОТО)

У Нижній Апші на Тячівщині триває будівництво дошкільного закладу на 100 місць. Кошторисна вартість проєкту – близько 24 млн. грн.

Нижньоапшанський сільський голова Іван Йовдій каже: дитсадок потрібен Нижній Апші. Адже в селі 280 дітей віком від 3 до 6 років. В сусідніх селах румуномовного регіону – Топчині та Глибокому Потоці – закладу дошкільної освіти теж немає. Тож зараз батьки змушені возити дітей у дитсадки до сусідніх Грушова, Солотвина, Тересви.  

Будувати садок у Нижній Апші почали ще у 2015 році, недалеко від загальноосвітньої школи. З тих пір перерахунок кошторисної вартості здійснювався тричі. Наразі на будівництво вже витрачено 3,5 млн грн. з Державного фонду регіонального розвитку, 1 млн грн. – з районного та 6 млн грн. – з сільського бюджету. Ще 1,5 млн грн. очікують з ДФРР до кінця року.

Зараз у двоповерховій будівлі проводять внутрішні роботи – встановили вікна, вхідні двері, викладають плитку в коридорах.
Як каже директор підрядної організації ТОВ «Данінвестбуд» Василь Дан, наразі об’єкт готовий на 70%. До кінця грудня виконають увесь запланований на цей рік обсяг робіт, зокрема, встановлять 60 внутрішніх дверей, котли для опалення. Завершити будівництво за умов належного фінансування планують наступного року. У новозбудованому дитсадку планують відкрити чотири групи. Також тут буде просторий актовий зал, сучасні вбиральні та душові кімнати. У деяких приміщеннях на першому поверсі буде облаштовано підлогу з обігрівом.









Н.Маджара для Tyachiv.com.ua







Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply