Тячівський районний інклюзивно-ресурсний центр організував свято для особливих дітей (ФОТО)

Сьогодні, 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, у залі ЦДЮТ Тячівський районний інклюзивно-ресурсний центр (директор – Віра Стойка) організував свято під назвою «Ангел з одним крилом» для дітей з інвалідністю Тячівщини та їх батьків. На заході були присутні представники районної та міської влади, депутати райради та інші гості.

Зворушливою була програма з творчих номерів у виконанні юних талантів із вадами розвитку. Дівчата і хлопці, виступаючи на сцені, демонстрували свої здібності, вміння співати, декламувати вірші. Ведучими програми були учениці Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст., які закликали бути милосердними до людей з особливими потребам, адже від лиха ніхто не застрахований. Також вони розповіли про відомих людей-геніїв, які мали вади фізичного та психічного розвитку, – Альберта Ейнштейна, Людвіга ван Бетховена, Волта Диснея та інших. Прикладом сили й витривалості є також українські спортсмени- паралімпійці.

Думками з приводу цієї дати поділилася Любов Буза з Новобарова – мама двох синів з обмеженими можливостями – Михайлика та Юрчика. Жінка закликала не здаватись у полон труднощам, бути сильними та цінувати життя.

Після концерту на кожного юного артиста чекали солодощі та розваги з аніматорами.   

Tyachiv.com.ua                                                               

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply