У Тячеві на засіданні комісії обговорювали можливість забезпечення житлом дітей-сиріт (ФОТО)

Провів засідання голова  комісії,  в.о. голови Тячівської районної державної  адміністрації Михайло Полажинець, за участі заступників голови комісії - начальника служби у справах дітей Тячівської РДА Віри Сасин, начальника Тячівського УСЗН Василя Бонки, та інших членів комісії.

Дану комісію створено з метою вирішення питань надання субвенції для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа.

Постановою КМУ від 26.06.2019 №616 затверджений Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.


Комісією  розглянуто питання перерозподілу  додаткової субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення одній особі з числа сиріт. Також надано роз’яснення щодо подальшого оформлення всіх необхідних документів для здійснення цього правочину, інформує прес-служба Тячівської  райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply