Очільником Тячівської РДА призначено Тімура Аверіна

На сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів уряд погодив на посаду голови Тячівської РДА Тімура Аверіна.

Також на сайті НАЗК з'явилась декларація Тімура Аверіна, як кандидата на посаду очільника Тячівської РДА.

Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, згідно з декларацією, зареєстроване місце проживання кандидата – м.Тячів, фактично проживає в с.Вонігово Тячівського району. Членами його сім’ї є мати та батько. Кандидат вніс у декларацію нерухомість  – житловий будинок та земельну ділянку, право власності на які належить його матері. Щодо транспортних засобів, то претендент на посаду очільника РДА є власником спеціалізованого вантажного фургону маловантажного – В OPEL VIVARO, 2014 року випуску.

За 2018 рік Тімур Аверін отримав 47850 грн. доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 184393 грн. заробітної плати, отриманої за основним місцем роботи у ТОВ «БРИТІШ ТОБАККО СЕЙЛЗ ЕНД МАРКЕТИНГ Україна».

Також декларант вказав суму готівкових коштів, якими володіє, – 20 тис. USD.

За даними ЦВК, під час першого туру виборів президента України у 2019 році Тімур Аверін, 1988 року народження, був секретарем ОВК 71-го виборчого округу (від Віталія Купрія), у другому турі – членом ОВК ТВО №72 (від Володимира Зеленського). На позачергових виборах народних депутатів, що відбулися 21 липня цього року, був секретарем ОВК ТВО №72 (від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»).


Матеріали по темі:

37 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • тарас попович - 30.11.2019 13:59:13 - 195.66.157.*** відповісти

  Читаючи коментарі, прийшов до такого висновку, що всі бачать в голові адміністрації царька. Одні бачать доброго інші кажуть, що поганий. Моя думка така, що не треба нам нікого щоб був над нами. Влада має бути з нами. Фактично адміністрації це той самий виконавчий комітет, розширений бюрократичний апарат, який повинен виконувати і впроваджувати в життя рішення ради, рішення депутатів, які обрані людьми на виборах. Погано що вибори у нас не справедливі і в раду попадають люди, які захищають, передусім, свої інтереси, а не інтереси виборців. Та і більшість виборців не думають за кого голосують. Які якості мають бути у голови РДА ? Його права і обовязки (повноваження) чітко розписані в законодавстві,яке потрібно виконувати. Підтримую тих хто вважає, що РДА і ОДА ізжили себе і вони не потрібні. З самого початку їх створення вони були лишньою, паралельною структуроб до районних і обласних рад. Крім того всупереч демократичним принципам їх призначав Президент (Царь), а не обирав народ.<br><br>Чуєш? Сурми заграли, |<br>Час розплати настав - |<br>В Інтернаціоналі |<br>Здобудем людських прав! | (2)<br><br>Не ждіть рятунку не від кого -<br>Ні від богів, ні від царів,<br>Позбудеться ярма тяжкого<br>Сама сім'я пролетарів.<br>Пусті слова про право бідних -<br>Держава дбала не про нас,<br>Нас мали за рабів негідних...<br>Доволі кривди і образ!

 • Спостерігач - 29.11.2019 23:45:34 - 195.66.157.*** відповісти

  До СИЛА РОЗУМУ.<br>Про який ви соціально-економічний розвиток району говорите це просто папірці з намальованими цифрами, розвитка вже давно нема, а щодо інфраструктури , то це благодаря головам сіл, які оббивають пороги. Економіка в районі нуль, пару інвесторів, два-три підприємства і магазини одні відкриваються, а інші закриваються, і Петьовкові об'єкти -це вся економіка. <br>Чесно кажучи може і добре , що прийшла людина нова, а з іншого боку поки почне розуміти суть тих безтолкових папірчиків час уже мене і адміністрації скасують.<br>Ці адміністрації себе ізжили, треба міняти, нема змісту їх зберігати. <br>Одні і ті ж самі люди,які топчуться кожний у свою вигоду.

 • Іван - 29.11.2019 11:50:56 - 37.48.21.*** відповісти

  Інтернаціонал вміє коментувати,а інколи по пяні і заспівати Тарас Попович.

 • Зизень. - 28.11.2019 22:32:01 - 46.211.21.*** відповісти

  Що ви зробите Грабарю і Фабрицію вони депутати і на виборчих посадах хер ви що їм зробите.Йдіть на вибори ставайте депутатом.Потім гавкайте.)))) їх обрано депутатським корпусом.

 • Палінкаш Іван з Кривого - 28.11.2019 21:06:14 - 195.66.156.*** відповісти

  Пів-року вибирати, щоб на пів-року призначити? Чому потрачені гроші на проведення конкурсу, якщо результати нікого не цікавлять? Згідно слів Президента, через пів року влада переходить до громад, а посади представника Президента не буде. Чи Президент знову шуткує? Фабриція і Грабара обов"язково необхідно усувати з незаслужених посад!!! Вже час поліції і СБУ почати працювати по корупціонерах пороха, а то вони регочуть з реформ Зеленського!!!

 • Працівния - 28.11.2019 17:22:15 - 46.211.58.*** відповісти

  Може Яринича то ще є той злодій бачили на якій машині катається.Крутенька! Саме головне його довбані депутати призначили з порушенням де конкурс.Звільнити жирну нехар і все по закону робити.

 • Воля - 28.11.2019 17:17:58 - 46.211.58.*** відповісти

  До патріота Може нехай призначать бездара Грабара великого рішалу якого Йовдій з гавна витяг.То ще є злодій. І зрадник. То кидало ніколи слова він і його команда не тримають гравій завезіть ми за вас голосували.

 • Патріот - 28.11.2019 17:12:43 - 46.211.58.*** відповісти

  Ця людина завалить роботу в районі.Я в певнений 100% що людина нульова це буде видно на першому виступі.Він помічник нардепа Кривошеєва це весільний староста тобто кловун у якого помічники різні один шашлик готує другий сигарети возить одним словом завал.Що цей бездар зробить!Важко уявити!

 • Сила розуму - 28.11.2019 13:48:38 - 37.55.23.*** відповісти

  До сили слова.Гарно пишете з натхненням як на мітингу.Але погано розумієте що і хто має робити.Рік або два на посаді в нього нема.Є менше року .протягом якого він має у всіх справах які є у віданні адміністраціі. а це і соціально -економічний розвиток району і вся інфраструктура .розібратися.привести в повний порядок і передати в кінці слідуючого року громадам.Все це необхідно зробити з наявним депутаським корпусом тобто старим а не новим.які можуть якщо щось не сподобається і не довіру висловити.Якщо справи будуть не в порядку або з якимось хвостами чи не доробками іх ніхто з громад не прийме.ЩО ДАЛІ?

 • Сила Слова - 28.11.2019 12:31:16 - 185.189.115.*** відповісти

  Були вже в нас і авторитетні, і професійні, і досвідчені, та тільки за кожного з них було однаково соромно. Звичайно, це призначення несе в собі певні ризики і невизначенність, проте є надія на принциповість, рішучість та креативність молодої людини. <br><br>В принципі, це не мажор, не татковий чи мамин синок, не тупий бидлан з глухомані. Не найгірший варіант, скажімо так. Проста людина, яка має бажання досягати якихось цілей в житті. І хочеться побажати йому попрацювати так, щоб всі ці "доброзичливці" та любителі "міцних господарників" позатикали свої роти і зникли за рогом історії.<br><br>Тимуре, якщо ти читаєш ці повідомлення, то, мабуть, вже розумієш, яке болоте тебе чекає. Але ти сам захотів в це влізти. Тепер мусиш тримати удар. Сподіваюсь, що через рік-два на посаді тобі вдастся порозганяти всю ту номенклатурну шушеру, яка роками сидить в адміністрації при любій владі. Нам потрібна свіжа кров, нові погляди на звичайні речі і неординарні рішення. <br><br>Закочуй рукави, і вперед, до справи. Сподіваюсь, у тебе все вийде.

Ще коментарів...

Коментувати новину Cancel reply