З’явився ще один кандидат на посаду голови Тячівської РДА

21 листопада в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на сайті НАЗК оприлюднено декларацію, а 22 листопада – виправлену декларацію кандидата на посаду голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Сергійовича Аверіна.

Згідно з декларацією, зареєстроване місце проживання кандидата – м.Тячів, фактично проживає в с.Вонігово Тячівського району. Членами його сім’ї є мати та батько. Кандидат вніс у декларацію нерухомість  – житловий будинок та земельну ділянку, право власності на які належить його матері. Щодо транспортних засобів, то претендент на посаду очільника РДА є власником спеціалізованого вантажного фургону маловантажного – В OPEL VIVARO, 2014 року випуску.
За 2018 рік Тімур Аверін отримав 47850 грн. доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 184393 грн. заробітної плати, отриманої за основним місцем роботи у ТОВ «БРИТІШ ТОБАККО СЕЙЛЗ ЕНД МАРКЕТИНГ Україна».
Також декларант вказав суму готівкових коштів, якими володіє, – 20 тис. USD.
За даними ЦВК, під час першого туру виборів президента України у 2019 році Тімур Аверін, 1988 року народження, був секретарем ОВК 71-го виборчого округу (від Віталія Купрія), у другому турі – членом ОВК ТВО №72 (від Володимира Зеленського). На позачергових виборах народних депутатів, що відбулися 21 липня цього року, був секретарем ОВК ТВО №72 (від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»).Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Вася - 25.11.2019 22:50:03 - 46.211.111.*** відповісти

    Він слабенький і не розуміється в просторі.Він там буде як лялька призначать заступників які будуть рішати все.Його просто призначають для отвода очей.Побачите.Цей хлобчина не розуміє куда він іде.Просто його хочуть призначити бо він у комісії від Зеленського Моя Бабця теж від Зеленського може її? Це все така дурня шкода молодого Хлопця я йому не завідую бо все на нього буде падати побачите.

  • Іван - 25.11.2019 16:58:34 - 78.80.21.*** відповісти

    Ліпше нехай буде головою РДА малознайома людина,чим уже відомі нам бариги від відимих мафіозних кланів(Палінкашів,Фабриціів,Федурців,Каганців бездарного Грабаря. Ці та інші особи,іх угрупуіання будучи депутатами різних рівнів для району не зробили нічого хорошого.Аверін,темна конячка,не крутився в цьому злочинному товаристві, якщо хоче мати карєрний ріст,не потрапити на смітник мусить працювати в інтересах районноі громади.Амінь.

  • ГО «Патріоти Закарпаття» - 23.11.2019 11:48:57 - 46.211.65.*** відповісти

    Державні інституту опустили нижче плінтусу через непрофесіоналізм та приналежність до партій, кумівство і т.д. Звідси і відношення до «керівників»... Хоча дана посада на даний час крім головної болі нічого не принесе, крім бонусів на місцевих виборах, при умові, якщо особа зарекомендує себе належним чином... Хоча краще, чим палінкаші та Грабарі з Фабриціями та фіцаями...

Коментувати новину Cancel reply