У Красній відкрили дитячий майданчик (ФОТО)

Сонячна погода, радісний сміх дітей та чудовий настрій вирували сьогодні у селі Красна на Тячівщині: тут яскравим святом офіційно відкрили ігрове містечко для дітей.

Місце для облаштування атракції обрали не випадково – поряд з ним розміщується сільська рада, школа та садочок, тож бажаючих відвідати майданчик завжди буде достатньо, повідомляє Закарпатський Кореспондент.

Як розповідає сільський голова Марія Носа, реалізувати цей важливий соціальний проект вдалося завдяки інвестору – відомій у краї «зеленій»компанії РЕНЕР. Ще 9 років тому вона побудувала у селі міні-ГЕС, однак плідна співпраця з інвестором триває і сьогодні.
 
 «Ідея створення місця для дитячого дозвілля назріла у нашому селі вже давно. Однак самотужки реалізувати такий проект ми не могли, тож звернулися по допомогу до нашого надійного партнера – компанії РЕНЕР. І як завжди отримали у відповідь порозуміння і підтримку. Хочу від імені громади подякувати усьому колективу і особисто Генеральному директору Сергію Ковачу за багаторічну співпрацю та десятки реалізованих соціальних проектів для села»,- повідомила у вітальному слові Марія Носа.
Відтак в урочистій атмосфері почесні гості розрізали символічну «червону» стрічку, а дітки подарували присутнім імпровізовану концертну програму. Не обійшлося і без сюрпризу: на свято завітав улюблений дитячий герой - Міккі Маус, який подарував діточкам море емоцій та незабутні враження.
 

Також у ході урочистої частини за допомогу в реалізації проекту Генеральний директор компанії РЕНЕР Сергій Ковач та керівник підрядної організації Денис Каганець отримали подяки від громади села Красна.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply