21 - 22 листопада на Тячівщині проводитиметься перевірка системи оповіщення

Сектор з питань цивільного захисту Тячівської районної державної адміністрації повідомляє, що 21 - 22 листопада 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»).

Звертаємось  до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання, необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply