Вільховецька Молодіжна рада визначила 5 напрямків діяльності на першому ж засіданні (ФОТО)

Перше “карематне” засідання Вільховецької Молодіжної Ради відбулося! В оновленому приміщенні Будинку культури зібралося понад 20 активних, молодих, а головне амбітних осіб, які знайомилися, розповідали про своє бачення розвитку громади та окреслили 5 основних напрямків діяльності Молодіжної Ради на майбутнє.

Зустріч пройшла в неофіційному форматі спілкування сидячи на карематах. Вільховецьке юнацтво співало душевних пісень під гітару разом з дуетом Аліни Бібен та Владислава Русина, робили спільний масаж та чаювали, а разом  з тим генерували ідеї щодо розвитку нашої громади. Серед них: проведення вечорів живої музики, створення англійського клубу, проведення профорієнтаційних зустрічей, спілкування з дітьми з особливими потребами, створення соціальної кімнати для збору одягу потребуючим людям, проведення фітнес-зустрічей, організувати прибирання набережної навесні, навчитися надавати першу невідкладну допомогу завдяки тренінгу з молодим сімейним лікарем  Оленою Пелех, організовувати молодіжні зустрічі за переглядом фільмів. Словом, ідей багато, та й бажання у нашої молоді не бракує. 

Засідання відвідала начальник Інклюзивно-ресурсного центру та психолог за фахом Євгенія Богаченко та Юрій Лівак, радник з питань комунікації Закарпатського ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою», який, зокрема, розказав учасникам про можливості молодіжних рад, таких як співпраця з депутатами та співробітниками сільради, участі в розвиткових проектах та інше. Під час засідання молодь зацікавилася проектною діяльністю та виявила бажання пройти навчання з проектного менеджменту.


Тож, наступна зустріч - вибори голови Молодіжної ради, заступника, секретаря та керівників напрямів діяльності, інформує пресслужба Вільховецької ОТГ.Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Андрій Терпяк - 15.11.2019 16:10:25 - 37.52.138.*** відповісти

    Радий за молодь яка знаходиться в пошуку. Шановний п.Цірик М. Ви внесете особистий вклад в побудову демократичного суспільства підтримавши активну та позитивну частину громади. Натхнення та найкращі побажання членам Ради в прагненні до зрушень.

  • Михайло - 15.11.2019 15:44:14 - 46.211.98.*** відповісти

    Радий, що у Вільхівцях відбуваються такі заходи і створена така ГО. Успіхів Вам!

Коментувати новину Cancel reply