Для Тячівських школярів провели пізнавальну екскурсію у місцевому відділку поліції (ФОТО)

Для учнів навчальних закладів Тячівського району правоохоронці організували заняття на правову тематику, а також провели екскурсії відділком поліції.

Вчора, 13 листопада, начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття Андрій Курта, а також старший інспектор сектору ювенальної превенції поліції Тячівщини Антоніна Маркітан та старший інспектор сектору ювенальної поліції Закарпаття Лідія Мацецка поспілкувалися зі школярами.

Поліцейські завітали в кілька навчальних закладів району для того, щоб нагадати юнакам та дівчатам правила безпеки дорожнього руху, зокрема тих, що стосуються пішоходів та велосипедистів. Для кращого засвоєння матеріалу поліцейські підготували тематичний відеоролик.

Крім того, старшокласникам розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка настає для неповнолітніх у разі, якщо вони стають фігурантами злочину.

Також на школярів чекав сюрприз – поліцейські влаштували для учнів день відкритих дверей та провели екскурсію відділком поліції. Дівчата та хлопці мали змогу побачити, в якому режимі працює чергова частина відділку та поспілкуватися з дільничними поліцейськими.


Заходи було проведено для трьохсот школярів. У подальшому подібні уроки та екскурсії працівники ювенальної превенції планують провести і для учнів молодших класів в усіх навчальних закладах району, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply