Відбулося друге засідання позачергової сесії Тячівської міськради (ФОТО)

Сьогодні, 14 листопада, відбулося друге пленарне засідання 34-ї, позачергової сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. Роботою сесії керував Тячівський міський голова Іван Ковач.

З-поміж питань, які виносилися на порядок денний, найперше, депутати прийняли низку технічних рішень, зокрема, про утворення відділу комунального майна Тячівської міської ради, внесли зміни до Положення про фінансовий відділ міськради. З інформацією стосовно цих питань виступила керуюча справами, секретар виконкому Тячівської міської ради Ольга Решетар.

Затим начальник відділу освіти міськради Станіслав Дерен поінформував присутніх про перспективи та процедуру створення опорної школи у Тячівській ОТГ, що передбачено освітньої реформою. Для визначення майбутнього опорного закладу буде проведено конкурс між закладами середньої освіти. Це потягне за собою зміни у мережі навчальних закладів. Обговоривши питання, депутати підтримали рішення про створення опорної школи, затвердили умови проведення конкурсу для визначення опорного закладу та склад конкурсної комісії.

Наступним рішенням сесії депутати передали будівлю в с.Округла по вул.Шкільній, яку викупили для Округлянської ЗОШ І-ІІ ст., в оперативне управління відділу освіти міськради та санітарні автомобілі «Рено Дастер» для сільських амбулаторій – в управління НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Тячівської міської ради».

Крім цього, народні обранці ухвалили рішення щодо утворення вуличного комітету кварталу індивідуальної житлової забудови «Елевен» в м. Тячів, затвердили містобудівну документацію.

Також обговорили та внесли зміни до цьогорічного бюджету Тячівської ОТГ, виділивши кошти на актуальні потреби громади. Зокрема, 100 тис. грн. – на програму медикаментозного забезпечення хворих, яким проводиться замісне діалізне лікування, 500 тис. грн. – на будівництво лінії вуличного освітлення в с.Чорна Вода, 50 тис. грн. – на проектно-кошторисну документацію будівництва вуличного освітлення вул.Лазівська (частково), Вербова, Вишнева, Березова, Липова, Тополева в м.Тячів, 120 тис. грн. – на придбання інвентарю для спортзалу та поточний ремонт із заміною з частковою заміною системи водопостачання Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст., 200 тис. грн. – на поточні ремонти Руськополівського ДНЗ №2, ще 150 тис. грн. спрямували на оплату за електроенергію в освітніх закладах.

Відтак дали дозвіл міськраді на організацію співпраці з містом Спішська Нова Вес (Словаччина) та громадській організації «Учасників революції гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» – на встановлення меморіальної дошки «Пам’яті Карпатських Січовиків» по вул.Партизанській, біля зруйнованого мосту через р.Тиса.

Насамкінець розглянули земельні питання.  


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply