У Тарасівці триває будівництво дитячого садочка (ФОТО)

На початку жовтня розпочато другий етап будівництва Тарасівського ДНЗ.

Як розповіла сільський голова Тарасівки Любов Руснак, мешканці села про садочок мріють вже не перше десятиліття. Адже з 1993 року дитсадка у селі зовсім не було, оскільки будівля закладу була у занедбаному стані, а ще й попередніми керівниками передана в оренду приватним особам. Найперше, необхідно було повернути цю будівлю та землю у комунальну власність громади. Тож у грудні 2015 року виготовлено правоустановчі документи на будівлю та земельну ділянку у комунальну власність територіальної громади с.Тарасівка. Більше року тривала розробка проекту з реконструкції дитсадка та проходження його експертизи. Цим проектом було передбачено повний демонтаж старої будівлі у зв’язку з аварійним станом (згідно з актом обстеження технічного стану будівлі) та будівництво нової. Тож відповідно до проекту,  аварійну будівлю знесли, а на її місці почали зводити сучасний дитсадок на 60 місць. Зокрема, було споруджено перший поверх з перекриттям та стіни другого поверху.

А цьогоріч після надходження коштів з Фонду регіонального розвитку розпочато другий етап будівництва дитячого закладу. Однак цьому передувала довга процедура щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації та проведення експертизи проекту. Також було повторно проведено тендерну процедуру, за якою визначено підрядника – ТОВ «БК Фенчак». І тільки після цього роботи з будівництва дитячого садочка продовжилися. Проект співфінансується за кошти з місцевого бюджету та Фонду регіонального розвитку. 

Наразі бригада будівельників вже перекрила другий поверх корпусу,  тривають роботи зі зведення даху та утеплення фасаду. На черзі – його фарбування. Разом з тим, встановлено вікна та зовнішні двері на будівлі.

Тарасівчани сподіваються, що у  наступному році будівництво дитсадка буде продовжено. Л.БІЛАК для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply