Держслужбовців Тячівської РДА агітували на роботу в патрульну поліцію (ФОТО)

Сьогодні, 13 листопада, в Тячівській районній державній адміністрації відбулася зустріч заступника начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Валерія Наймана з керівництвом та працівниками державної адміністрації.

Зокрема участь у зібранні  взяли - в.о.голови Михайло Полажинець, заступник голови Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій.

Як інформував Валерій Найман на сьогодні  оголошено набір кандидатів на посаду поліцейського патрульної поліції в м.Ужгород та м.Мукачево.
Так, у вересні місяці було відкрито більше сотні вакантних поліцейських посад  для нового відділу патрульної поліції в Мукачеві.

Окрім патрулювання безпосередньо в  місті,   екіпажі підрозділу нестимуть службу на дорогах  міжнародного значення:  Мукачево-Нижні Ворота, Мукачево-Хуст, Мукачево-Берегово тощо. Тож бажаючі, які відповідають визначеним  критеріям, мають можливість  працевлаштуватися до лав патрульної поліції в містах Ужгород або ж Мукачеві.

ВІдтак Валерій Найман розповів про умови  набору на патрульну службу та  етапи проходження відбору: тестування, військова лікарська комісія, фізичні вправи, співбесіда з поліцейською комісією, а також соціальні гарантії та перспективи кар'єрного росту тощо.

Так, заробітна платня від 10 000 гривень (в роті ТОР - від 12 000 гривень);

 ? можливість компенсації витрат за оренду житла;
 ? квартира у лізинг для сім’ї поліцейського;
 ?-кар’єра у структурі патрульної поліції;
 ? вік від 20 до 40 років.

(Дізнатися більше:http://patrol.police.gov.ua/jobs)

Присутні у залі працівники державної адміністрації мали змогу задати запитання і отримати від Валерія Наймана  вичерпну відповідь.
В.о.голови Тячівської РДА Михайло Полажинець закликав державних службовців розглянути можливість працевлаштування в підрозділах поліції, оскільки через скорочення державних адміністрацій багато працівників залишиться без роботи.


А відтак подякував керівництву управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції за організовану зустріч, в результаті якої працівники РДА отримали актуальну інформацію, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації. 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply