Тячівські правоохоронці провели зустріч з вихованцями оздоровчого табору «Берізка» (ФОТО)

Працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття проводять зустрічі на правову тематику з дошкільнятами та учнями шкіл області.

Оздоровчий табір «Берізка» на Тячівщині днями відвідали правоохоронці. Інспектор ювенальної превенції Тячівського відділу поліції Антоніна Маркітан спільно з колегою з відділу пробації розповіли дітям про кримінальну та адміністративну відповідальність, яка очікує на неповнолітніх у разі скоєння ними правопорушень. А також застерегли підлітків від булінгу, розповівши, як діяти у випадках цькування дитини ровесниками.

Зустрічі з дошкільнятами та учнівською молоддю також провели працівники ювенальної превенції поліції Виноградова, Дубового, Міжгіря, Мукачева, Рахова, Сваляви, Хуста. У ході таких правових уроків поліцейські розповіли дітям про правила безпеки дорожнього руху. Зокрема, як правильно переходити вулицю, як важливо мати в темну пору доби на одязі та шкільних ранцях світловідбиваючі наліпки тощо, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply