Мітинг у Красній: селяни вимагали відремонтувати дорогу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

28 жовтня у с. Красна відбувсямітинг з перекриттямруху на автодорозіобласногозначенняБедевля-Усть-Чорна-Колочава.Нав’їздідо селища, білярекреаційноїальтанки та джерела, зібралисьблизькосотнімешканцівнаселеного пункту.

Автошлях мітингувальникиперекрили для всіх автомобілів, окрім екстрених служб. Краснянці пояснюють, що пішли на такий вимушений крок у зв’язку з тим, що автошлях через село у катастрофічному стані, а на наближається зима, тож сніг засипле дорожню поверхню, утворюючи колії та бездоріжжя,і  через село не можливо буде проїхати.

Як зазначила під час мітингу сільський голова Марія Носа, на капремонт дороги обласного значення Бедевля-Усть-Чорна-Колочава від Німецької Мокрої до транспортного моста у селищі Дубовекількома роками раніше розроблено проектно-кошторисну документацію. Тендерною процедурою визначено й підрядникарумунську фірму «Трамеко». Частина щляху, а саме у межах  сіл Німецька Мокра та Руська Мокра відремонтовано цією фірмою, а ось кількома тижнями тому проведено ремонт й дороги між Усть-Чорною та Красною, який виконував вже субпідрядник – фірма «Стік». А ось шлях у межах села Красна досі залишається аварійним.

- Нещодавно представники обласної, районної та сільської ради обговорили питання ремонту дороги у с. Красна. Тоді було прийнято компромісне рішення:


обласна влада пообіцяла відремонтувати дорогу у межах села Красна, за умови, що підрядчик виконає роботи  авансом. Натомість районне керівництво, як замовник ремонтних робіт, мало знайти субпідрядника - виконавця робіт. Однак досі ніяких дій з боку керівництва району не було зроблено, - зазначила сільський голова.

У телефонній розмові з представниками громади керівництво районної влади відмовилося їхати до мітингувальників, відтак  учасники зібрання прийняли і підписали звернення до голови Закарпатської ОДА І.С.Бондаренка,  в.о. голови Тячівської РДА М.М.Полажинця, сільського голови Красної М.М.Носи з вимогою до влади «Терміново відремонтувати дорогу у межах села Красна».

Селяни просятьвладу у 10-денний термінрозпочати ремонт дороги, а якщоремонтніроботипроводитись не будуть, з 11 жовтня дорогу перекриють на безстроковийтермін.

Приняте звернення делеговано було сільському голові та активістамвідвести районному керівництву. Відтак, вже післямітингу,  об 11.00, рухавтотранспорту на дорозібулорозблоковано.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • читач - 29.10.2019 16:31:07 - 195.66.156.*** відповісти

    Цікаво чому не бастують, коли їдуть лісовози з перегрузом? Чи за ВЕСЬ той ліс не можна зробити дорогу?

Коментувати новину Cancel reply