У Тячеві провели «День кар’єри» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 24 жовтня, у Тячеві, на площі Поштовій, проведено «День кар’єри», який організував Тячівський районний центр зайнятості. Участь у заході взяли старшокласники загальноосвітніх шкіл Тячівської ОТГ, безробітні, шукачі роботи, соціальні партнери, роботодавці.

Завітали на захід й представники влади –  в.о.голови РДА Михайло Полажинець, заступник голови РДА Віктор Погар, голова районної ради Іван Фабрицій, начальник управління освіти РДА Марія Думнич, начальник відділу культури РДА Василь Гудак, головний спеціаліст відділу освіти Тячівської ОТГ Мар’яна Шелевер, начальник центру комплектування кадрів прикордонної служби Олег Бостан.

Відкрив ярмарку професій  директор Тячівського районного центру зайнятості Василь Кушілка. Він відмітив, що захід організовано для молоді та безробітних, аби допомогти їм у виборі майбутньої професії та у професійному самовизначенні.

Тож на площі Поштовій діяло кілька локацій. Справа від сцени розміщувався майданчик навчальних закладів, де кожен вуз підготував стенд-презентацію, а представники закладів розповідали майбутнім абітурієнтам про спеціальності, які можна здобути у стінах їх вузу. Зокрема, презентовано було Ужгородський національний університет, Мукачівський державний університет, Тячівський професійний ліцей, Закарпатський машинобудівний технікум, Хустський ліцею сфери послуг та еколого-натуралістичний центр  управління освіти РДА.

Зліва від сцени діяв майданчик потенційних роботодавців. Так, про специфіку своєї професії розповідали представники служб Національної поліції, охорони здоров’я,  прикордонники та пожежники. Школярі з великим задоволенням оглядали спецтехніку рятувальників та поліціантів, цікавились обладнанням прикордонників та їх обмундируванням. Особливе захоплення у юнаків та дівчат викликав майстер-клас, який провели кінологи прикордонної служби - дресировані собаки виконували команди та демонстрували як допомагають затримувати порушників кордону. 

Також розповідали школярам про специфіку своєї професії медики, а власниця фірми «Мала Голландія» провела для всіх охочих майстер-клас з посадки туї. На майданчику професій демонстрували свої вироби й представники деревообробних підприємств району, а працівниці перукарні «Шанель» провели майстер-клас з перукарського мистецтва.

Тим часом на моніторі йшли слайдові презентації послуг, які надає районна служба зайнятості населення, а на сцені лунали пісні у виконанні студентів представлених на заході вузів та вихованки ЦДЮТ Андріани Ференчук. Також виступив перед присутніми директор ЗМТ В’ячеслав Горобець, який запрошував абітурієнтів вступити до технікуму. Заохочували майбутніх абітурієнток  обрати Хустський ліцею сфери послуг студентки вузу, демонструючи на сцені свої швейні вироби. 

Також присутні могли оглянути стенд з дитячими малюнками, представлені на конкур «Вибір професії очима дітей», який  проводився з ініціативи  Тячівського районного центру зайнятості та  відділу культури РДА.

Наприкінці дійства Василь Кушілка подякував усім присутнім за участь у «Дні  кар’єри».Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply