У Тячеві змагалися за Кубок України зі змішаних бойових мистецтв

Безкомпромісна боротьба та жага до перемоги: цими вихідними у Тячеві відбулася важлива спортивна подія – Кубок України зі змішаних бойових мистецтв. Понад 300 учасників із 20 областей виборювали першість у змаганнях.

Кубок України зі змішаних бойових мистецтв ліги UFММА серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих пройшов у Тячеві. Такі змагання вже є традиційними і проходять тут систематично.

Саме за результатом поєдинків, якітут відбулися, обирали кращих, що увійдуть у збірну України і матимуть змогу випробувати себе на силу, міць і витривалість вже на світовій арені – на Чемпіонаті Світу, що пройде у Сінгапурі.

До змагань долучилися понад 300 учасників із 20 областей України. Спортивна подія вражала своїми масштабами: за два дні у стінах арени «Тячів» пройшло близько 700 поєдинків.

Бої без правил – травмонебезпечний вид спорту. Він вимагає як тривалої фізичної, так і психологічної підготовки. За словами учасників боїв, запорукою успіху в таких змаганнях є ніщо інше, як систематична підготовка і віра у себе.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply