Відбулась позачергова сесія Дубівської селищної ради

Сесія Дубівської селищної ради: зміни до бюджету, ремонт комунальних вулиць, встановлення дорожніх знаків біля центральної площі

15 жовтня відбулося засідання XXVIІ позачергової сесії Дубівської селищної ради VII-го скликання. У залі були присутні 16 депутатів з 26. Відкрив зібрання селищний голова Василь Носа, ознайомивши присутніх з порядком денним.

Найперше, присутні заслухали мешканців вулиці Миру,які прийшли на засідання, аби висловити своє невдоволення щодо наміру громадянина В.Ю.Магули отримати земельну ділянку на прибережній частині, що навпроти їх помешкань. Зі слів дубівчан, вони проти будь-яких будівельних робіт  на березі річки Тересва, оскільки очікують на продовження будівництва берегоукріплення.

Селищний голова Василь Носа запевнив, що заява наотримання для ведення особистого селянського господарства від В.Ю.Магули на попередній сесії селищної ради не отримала схвалення депутатів. Разом з тим,зазначив, що, відповідно до генерального плану селища,  на березі річки має бути дамба.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Розпочали з внесення змін до бюджету селищної ради. Зокрема, збільшили плановий обсяг доходів загального фонду селищного бюджету за рахунок перевиконання бюджету на 61 тис. грн. та  розподілили їх наступним чином. Оскільки наближається День пам’яті померлих, то постала необхідність провести облагородження цвинтарів. Тому для проведення громадських робіт на кладовищах депутати виділили з селищного бюджету 5 тис. грн. Ще 6 тис. грн. спрямували на придбання народних костюмів для учнів Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., а 50 тис. грн. – на проведення поточного ремонту комунальних доріг. Також депутати проголосували за перерозподіл видатків загального фонду селищного бюджету у сумі 32 тис. грн. (оплата праці та заробітна плата працівникам селищної ради).

Народні обранці також внесли зміни до складу тендерного комітету та затвердили регламент роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дубівської селищної ради (нова редакція).

Сесією селищної ради прийнято рішення щодо встановлення дорожніх знаків на площі, що наразі облаштовується перед будинком культури. Передбачається, що ця територія буде пішохідною зоною із заїздами до адмінприміщення центру зайнятості та селищної ради. Також депутати проголосували за заборону встановлення на ційплощі кіоску «Укрпошти», який раніше там знаходився. Обговорили народні обранцій можливість у перспективі організації на площі новорічної ярмарки.

Затим депутати проголосували за позбавлення статусу мешканців гірського населеного пункту громадян, які вже зняті з облікута не проживають у Дубовому.

Наприкінці засідання було розглянуто земельні питання та звернення депутата щодо надання дозволу на проведення ремонтних робіт на комунальній вулиці Лесі Українки. 

Л.БІЛАК.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply