Народний вокальний ансамбль «Тисяночка» із Буштина виступив у Румунії (ФОТО)

29 вересня у селі Вишавська Долина Марамуреського повіту (Румунія) відбулося «Свято української весільної пісні». Захід спрямований на популяризацію та збереження українських весільних традицій та звичаїв. Організаторами виступили Марамуреська філія Союзу українців Румунії та місцева організація СУР.

З-поміж десятка місцевих колективів виступив і народний вокальний ансамбль «Тисяночка» (керівник Олена Вейгеш) з селища Буштино.

«Члени ансамблю виконали ліричні пісні, а наприкінці чудову коломийку – таку сам, як співається і у нашому селі. Вони дуже приємно були вражені тим, що на території Румунії у такому маленькому нашому селі могли почути такі прекрасні коломийки і тим, що у нашому селі говориться гарною українською мовою», – розповідає організатор заходу – голова місцевої організації Союзу українців у Румунії Лідія Співалюк.

«Дякуємо за теплий прийом голові Союзу українців Румунії пану Мирославу Петрецькому, пані Лідіі Співанюк і всім новим друзям, яких ми зустріли в Румунії», – зазначає керівник фольклорного ансамблю Олена Вейгеш.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply