Тячівський районний військовий комісар провів брифінг щодо осінньої призовної кампанії 2019 року (ФОТО)

Сьогодні, 26 вересня, у малому залі засідань РДА відбувся брифінг районного військового комісара Юрія Клюшника щодо осінньої призовної кампанії 2019 року. Участь у заході взяв заступник голови РДА Віктор Погар, завідувач відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Василь Калинич, представники структурних підрозділів РДА, правоохоронних органів та місцеві ЗМІ.

Розпочав брифінг Віктор Погар, ознайомивши присутніх з темою заходу та надав слово районному військовому комісару Юрію Клюшнику.

Найперше, Юрій Петрович наголосив, що осінній призов стартує вже 1 жовтня і завершиться 31 грудня. Він зазначив: обов’язковому призову на строкову військову службу підлягають юнаки 20-27 років. Разом з тим, юнаки, які мають 18 років, або ще не досягли 20-річного віку, також можуть бути призвані на  військову службу, однак тільки за власним бажанням та після написання відповідної заяви.

Також військовий комісар повідомив, що призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються. За працюючими зберігатиметься місце роботи, а ті юнаки, які мають проблеми із здоров’ям, що підтверджено висновками медичної комісії, до війська не призиватимуться.

Збройні Сили України формуються двома шляхами – службою за контрактом та призовом громадян на строкову військову службу. Відправлятимуть призовників на військову службу до Збройних сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби спецтранспорту.

Під час виступу Юрій Клюшник повідомив, що організацію та проведення призову покладено на органи місцевого самоврядування, які проводять цю роботу спільно з військовими комісаріатами. Також, згідно із законодавством, житлово-експлуатаційні організації, інші організації або підприємства незалежно від форми власності повинні своєчасно подавати необхідні відомості про призовників і військовозобов’язаних відповідним військовим комісаріатам, виконавчим комітетам, на яких покладено ведення обліку призовників і військовозобов’язаних, стежити за виконанням призовниками і військовозобов’язаними правил військового обліку, а також сповіщати їх про виклик до військового комісаріату.

Він також нагадав, що юнаки призовного віку мають вчасно, за викликом, прибувати до військових комісаріатів, а у разі неотримання повісток — прибути самостійно для уточнення облікових даних та проходження медичних оглядів протягом 10 днів з початку призову. Під час осіннього призову – з 1 по 10 жовтня. Після цього терміну військкомат має надати дані про призовників, які не з’явилися, до управління Нацполіції, що займатиметься їх розшуком. За неявку до військкомату без поважної причини, ухилення від строкової військової служби передбачена відповідальність. Тож висловив прохання до призовників – прибути вчасно до військкомату.

Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply