Справу 12-річної закарпатки, що народила дитину у Рівному, передадуть закарпатським правоохоронцям

15 вересня слідчі за фактом статевих зносин з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 155 Кримінального кодексу України.

Справу 12-річної дівчини, яка 15 вересня у Рівному народила дитину, поліція передає на Закарпаття. Про це повідомляє УНН.

“Оскільки медичний персонал не може насильно утримувати породіллю у себе в лікарні, вони змушені були відпустити її на Закарпаття. Але дитину вони залишили, оскільки у дитини є проблеми зі здоров’ям, вона потребує хірургічного оперативного втручання”, – повідомили у пресслужбі ГУНП у Рівненської області.

Наразі медики звертаються до соціальної служби Закарпатської області аби вирішити подальшу долю дитини. Поки що вони ніякої відповіді не дають, тому в Рівному буде засідати комісія, щоб вирішувати долю немовляти.

“Зі слів матері дівчинка завагітніла на території Закарпатської області. Хто є батьком вона не знає, дитина їй не повідомила. Тому матеріали кримінального провадження будуть скеровуватися за підслідністю в Закарпатську обл. для подальшого проведення досудового розслідування”, – повідомили у пресслужбі.


За словами поліцейських, 12-річна не володіє ні українською, ні російською мовами, тому поспілкуватися з дитиною не вдалося. Дівчинка погано володіє навіть рідною ромською мовою.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply