Час переходити на дрова: вартість дров у лісових господарствах Тячівщини

Лісогосподарські підприємства Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства реалізують для населення дрова паливні.

Реалізацією дров займаються як лісгоспи, так і лісництва, і наявні ресурси дров в області дають можливість повністю забезпечити попит.

Дрова можна купити на верхньому та нижньому складах підприємств. Залежно від місця реалізації та розташування лісгоспу залежатиме і їх вартість. Дрова на верхньому складі вартують дешевше, однак потрібно мати транспорт аби їх після оформлення належних документів та офіційної проплати в касу, забрати.Крім того, в деяких лісових господарствах продаються і дрова колоті, щоправда їх вартість буде вищою.

Відпускні ціни на дров'яну деревину непромислового використання по ДП"Брустурянське ЛМГ" на ІІІ квартал 2019 р.Державне підприємство «Тячівське лісове господарство» реалізує дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій.
Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у державне лісове господарство та придбати в установленому порядку за встановленими відпускними цінами, – говорить директор Тячівського лісгоспу Наталія Катреняк.

Наводимо вартість дров в ІНФОГРАФІЦІ:Зв'язатися з відповідальними за реалізацію дров можна за наступними контактами:
Інформація для бажаючих придбати дрова паливні
Дубівське л-во, лісничий Калинюк В.В.., 096-74-74-519
Тернівське л-во, лісничий Лавришин П.В., 096-81-36-565
Тарасівське л-во, ліссничий Магей В.М., 098-776-25-84
Тереблянське л-во, лісничий Булик Ю.М., 067-724-18-42
с. Нересниця, вул. Грушевського, 160, 097-287-59-86, адмінбудинок «Тячівське лісове господарство»

Відпускні ціни на дров'яну деревину непромислового використання по ДП "Мокрянське  ЛМГ":Вичерпну інформацію про придбання палива можна отримати на офіційному веб-сайті управління та сайтах лісгоспів та сторінках у соціальних мережах, а також засобах масової інформації (місцеві газети) із зазначенням ціни, контактних телефонів та адрес де можна безпосередньо виписати дрова паливні, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply