Друг Віктора Балоги Василь Йовдій забрав цеглу, яку перед виборами привіз на дитячий садочок

Справжнє обличчя "ЄЦ"? У Чорній Тисі, що на Рахівщині, забрали цеглу, яку перед виборами привезли на дитячий садок

За інформацією «Новин Закарпаття», друг Віктора Балоги Василь Йовдій, забрав цеглу, яку перед виборами привіз на дитячий садочок в село Чорна Тиса Рахівського району.


За офіційними даними ЦВК Василь Йовдій, який йшов кандидатом в депутати ВР України по мажоритарному округу №72 набрав менше 3000 тисяч голосів,посівши п’яте місце.
«Останні роки були для нашої команди дуже непростими. Але я вдячний долі, що так сталося. Бо всі нарешті побачили, хто є хто...більшість не зарадили свою команду, не зрадили свою землю, не зганьбили своє ім’я. Серед них – мій друг і давній соратник Василь Йовдій» - писали помічники Віктора Балоги на його сторінці у Фейсбук.

Тут буде доречна народна приказка – «скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти».


Нагадаємо: на Рахівщині в селі Чорна Тиса, кандидат в депутати пан Василь Йовді, вирішив купити селян цеглою.
За словами жителів села, вони вже давно мріють про новий дитячий садок, на який грошей в сільській казні нема та навіть проект відсутній. От і вирішив кандидат в депутати, зробити піар хід та вивести на майданчик де тільки планується дитячий садочок цеглу

Вибори  минули, і кандидат вирішив цеглу забрати . До   такого цинізму - забрати подароване для благих потреб, у цьому випадку - побудови дитячого садка для дітей, ще не додумався жоден політик за всі часи незалежної України. Такого ганебного вчинку, як кажуть місцеві, в Україні досі ще не робив ніхто

Матеріали по темі:

4 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • Вася - 22.08.2019 14:19:10 - 193.32.21.*** відповісти

  Петьовка построїт лиш звирнітси і буде все добре

 • Вася - 22.08.2019 14:18:01 - 193.32.21.*** відповісти

  Петьовка построїт ви звирнітси і буде все добре

 • fg - 21.08.2019 21:03:59 - 195.66.156.*** відповісти

  А по суті, ПІСЛЯ дарування, дарувальник ВТРАЧАЄ права на річ. Таким чином дане дійство, не що інше ніж КРАДІЖКА або ГРАБІЖ. Впевнений Зеленський допоможе вивести "рагулів"-крадіїв на чисту воду. Ви там ВСІ разом СТАДО чи громада?

 • fg - 21.08.2019 20:58:39 - 195.66.156.*** відповісти

  "Лашари". Так і треба тупим лохам. Нахера ви віддавали??? Треба було нахуй послати "забирателей"

Коментувати новину Cancel reply