Тячівським випускникам міська влада подарувала пам’ятні книги

У Тячеві вже стало доброю традицією влаштовувати для випускників загальноосвітніх закладів загальноміське свято.

От і вчора ввечері, на площі  Поштовій, зібрались випускники трьох міськихшкіл  та ліцею з угорською мовоюнавчання, вчителі, батьки. Винуватців урочистостей щиро вітали мер міста ІванКовач, голова Тячівської РДА Іван Бринзяник, вчителька Тячівської ЗОШ І-ІІІступенів №1 ім. Василя Гренджі-Донського, Заслужений вчитель України, поетесаГанна Рекіта-Пазуханич.

Депутати міської ради, почесні громадяни Тячева тавчителі  подарували кожному випускнику назгадку про рідне місто пам’ятну книгу «Тячів-2013. З рідним містом крокую вмайбутнє» та символічні футболки.

Відтак директори шкіл Василь Куля, Ольга Кричфалушій,Роберт Осицький, а також угорськомовного ліцею – Павло Амбруш –  вручили на сцені кращим із кращих  золоті та срібні медалі. Грамоти і подарункиотримали низка вчителів, ветеранів-педагогів, а також багаторічні ведучізагальноміських заходів, випускники першої та другої міських шкіл Владлена Романта Андрій Савинець.

Зі словами подяки до вчителів та батьків звернулисьвипускниці Тячівських ЗОШ №1 Олеся Дудла, №2 – Наталія Немеш, №3 ім. ШімонаГоллоші – Вівієн Телецька та ліцею з угорською мовою навчання – Інгрід Шелевер.

Після спільного фотографування  випускники станцювали прощальний вальс івипустили в небо змія з повітряних кульок.

                                                                                                                                                                                                                                                Наталія Маджора
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply