Правий Сектор захопив дачу Медведчука на Закарпатті

Усе почалося в неділю, 24 березня. "Штурм" дачі лідера так званого Українського вибору Віктора Медведчука почався близько 12.30 год.

Вже за годину - близько 13:30 люди проникли на приватну територію. Близько 70 нападників захопили комплекс в с. Жданіево , Воловецького району Закарпатської області, заявивши, що майно вони «беруть під опіку» , оскільки воно належить Віктору Медведчуку,

Захопники представилися бійцями  Правого Сектору та пообіцяли, що дача стане відкритою і всі охочі зможуть подивитися на володіння Медведчука.

Сьогодні на місце прибув представник фірми ВАТ "Спорт-тур", якій за документами належить даний маєток, міліція та громадськість, та наразі представники Правого Сектору нікого не пускають всередину - навіть журналістів.

Представник "Спорт туру" заявив, що Віктор Медведчук має опосередковане відношення до дачі, й бере її в оренду, хоча у офіційному прес-релізі фірми йдеться про те, що дача є власністю "Спорт-тур", а Віктор Медведчук придбав корпоративні права на ТОВ «Спорт-тур» в 2011 році, тобто саме він і є власником, повідомляє Мукачево.net.

За офіційним повідомленням Правого сектору, вони лише охороняють територію та облаштували там табір для навчань. Натомість у повідомленні Спорт-туру йдеться, що 23 березня групою озброєних осіб, які оголосили себе представниками «Правого сектору», був захоплений комплекс, що знаходиться під охороною спецпідрозділу міліції «Титан» ДСО, який належить на правах приватної власності ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур». 

ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур» заявляє, що не потребує ніякої «опіки» ні з боку «Правого сектору», ні з боку будь-яких інших формувань, і розцінює дії нападників як незаконне захоплення приватної власності. У компанії наполягають, що у даному випадку йдеться про захоплення майна, а також грубим і зухвалим порушенням законних прав та інтересів власника, яка має ознаки кримінального злочину.

Компанія вже звернулася до правоохоронців з вимогою забезпечити захист приватної власності. 

В.о. начальника МВС України в Закарпатській обаласті Сергій Шаранич підтвердив, що відомості за фактом проникнення 70 людей на дачу Медведчука у Жденієво внесено до реєстру. Наразі приймається рішення про відкриття кримінального провадження. 

Міліція буде діяти відповідно до законодавства, пообіцяв пан Шаранич.
 
Події, які відбулися вчора у Жденієві, прокоментував сьогодні, 24 березня, на прес-конференції і головний прокурор області Олег Сидорчук. 

За його словами в Україні нема закону про націоналізацію приватної власності, тому дії активістів є десь на грані адмінпорушенням та криміналом.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply