На Тячівщині обговорювали газифікацію населених пунктів району

В державній адміністрації відбулась зустріч заступника голови правління ПАТ «Закарпатгаз» Євгена Полуницького з першим заступником голови райдержадміністрації Василем Каганцем, начальником управління економічного розвитку і торгівлі Богданом Макусієм, начальником Тячівської філії ПАТ «Закарпатгаз» Володимиром Поляковим, а також керівниками органів місцевого самоврядування тих населених пунктів, яких наразі безпосередньо стосується питання газифікації.

Євген Полуницький довів до відома присутніх, що згідно законодавства України та нової постанови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), виконувати будівельно-монтажні роботи по приєднанню об’єктів замовників до газових мереж на території регіону має право тільки Державне підприємство ПАТ «Закарпатгаз».

Таким чином, роботу з будівництва вуличних мереж та підключення до газових мереж будинків у селі Нижня Апша до ГРП №1, що були розпочаті ще у 2013 році, здійснюватиме ТОВ НВО «Облсількомунгосп». Всі інші вуличні мережі в селах Нижня Апша, Топчино та Глибокий Потік буде будувати та підключати до газових мереж ПАТ «Закарпатгаз».

Споживачі газу, які хочуть приєднатись до газових мереж, можуть скористатись послугою з приєднання по одній із двох моделей: стандартне та нестандартне приєднання, що залежить від потужності об’єктів газоспоживання та відстані від місця забезпечення потужності до місця приєднання.

Щодо оплати за надані послуги, то вона здійснюватиметься згідно укладеного в індивідуальному порядку договору між ПАТ «Закарпатгаз» та абонентом, який виявить бажання підключитись до газової мережі. Договором буде визначено порядок оплати замовником вартості приєднання, який може здійснюватись кількома платежами на банківський рахунок.

Також Євген Полуницький наголосив на важливості доведення даної інформації до мешканців сіл, з метою уникнення непорозумінь в подальшому та недопущенню шахрайських дій з боку третіх осіб. Адже ПАТ «Закарпатгаз» не несе відповідальність за дії шахраїв, які обіцяють виконати газифікацію села, до того ж мережі, побудовані третіми особами не можуть бути введені в експлуатацію згідно чинного законодавства, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply