У Тереблі відремонтували дах на будівлі дитсадка і заасфальтували частину вулиці (ФОТО)

Нещодавно на будівлі Тереблянського ДНЗ капітально відремонтували дах. Завідуюча Тереблянського ДНЗ Наталія Ірговцій каже: за останні 35 років покрівля не ремонтувалася і була в аварійному стані. Коли йшли дощі, вода затікала у приміщення груп, що створювало суттєві незручності для дошкільнят та вихователів.

Та кілька тижнів тому проблему нарешті вдалося вирішити. Як розповів сільський голова Тереблі Руслан Янчій, допоміг у цьому народний депутат Валерій Лунченко. За сприяння нардепа село отримало майже 300 тис. грн. субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. 

Дах перекрили за кілька днів під час літніх канікул. Тож зараз батькам вже не доводиться  переживати за комфорт дітей. 

Колектив та батьки вихованці вдячні сільському голові за те, що приділяє належну увагу вирішенню проблем дитсадка.

Також на малечу невдовзі чекає ще одна приємна подія – у селі невдовзі з’явиться дитячий майданчик. Простір для активних ігор і дозвілля дітей облаштують по вулиці Травневій, де колись був розташований сільський клуб. Стару будівлю знесли, а на її місці вже почали будувати майданчик. 299 тис. грн. на ці цілі також виділили як субвенцію за сприяння Валерія Лунченка.

Днями завершився капітальний ремонт частини вулиці Травневої протяжністю 400 метрів. На жаль, профінансувати вдалося лише частину проекту. Тереблянський сільський голова Руслан Янчій каже: це вдалося зробити завдяки сприянню депутата районної ради Михайла Даруди. 

Також у планах на цей рік – благоустрій частини території, прилеглої до сільської ради. Загалом, задумів багато, але на все у бюджеті села не вистачає коштів. Тому для того, щоби вирішити проблемні питання, сільська влада задіює усі можливості.Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply