На Тячівщині відбулись позапланові пожежно-профілактичні відпрацювання (ФОТО)

Закарпатські надзвичайники докладають максимум зусиль, щоб літня спека минула без пожеж та людських жертв, і у зв’язку з цим посилюють просвітницько-профілактичну роботу з населенням.

Так от сьогодні, 12 серпня, рятувальники краю провели позапланові пожежно-профілактичні відпрацювання у чотирьох районах. Під особливу увагу потрапили мешканці ряду населених пунктів Тячівського, Рахівського, Свалявського районів  та м. Перечин.

Всюди відпрацювання відбувались майже за однаковим сценарієм. Традиційна нарада із представниками органів влади та активом населених пунктів, подворовий обхід та бесіди із населенням у найбільш велелюдних місцях. У с. Косівська Поляна Рахівського району до працівників ДСНС долучилися й поліцейські, які також розповідали селянам правила безпеки та нагадували про відповідальність за спалювання сухої рослинності.

У м. Перечин та с. Неліпино Свалявського району рятувальники вирішили приділити увагу дітям, адже не для кого не секрет, що правильний світогляд формується в людини ще з малечку. От і завітали фахівці ДСНС до дошкільних навчальних закладів, аби навчити малечу «пожежній»  абетці та показати з яким спорядженням  щоденно працюють фахівці Служби порятунку.

Подібні профілактичні заходи мають на меті навчити мешканців кожного, навіть найвіддаленішого населеного пункту Закарпатської області, пожежній грамотності та алгоритму дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply