Цьогоріч закарпатські лісівники поставили 117 тис. м.кв. дров (ФОТО, ВІДЕО)

Учора, 8 серпня, Закарпатські ОДА відбулась робоча нарада щодо готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

За словами начальника відділу використання лісових ресурсів, механізмів та охорони праці Закарпатського ОУЛМГ Василя Хміля, закарпатські лісівники тримають на першочерговому контролі питання підготовки до осінньо-зимового періоду сезону 2019/20 рр. та виконують чітке завдання щодо забезпечення бюджетним установам, навчальним закладам, населення дров’яною деревиною.
За сім місяців 2019 року підприємствами Закарпатського ОУЛМГ поставлено бюджетним установам, навчальним закладам та населенню майже 117 тис. м? дров паливних.

Станом на 07 серпня із закладами освіти заключено договорів на обсяг 7,4 тис. м? фактична поставка становить 5 тис. м?. Не виконання зумовлено двома причинами: заключенням договорів в липні-серпні місяцях.

З іншими бюджетними установами(сільські ради, медичні заклади, то що) обсяг заключних договорів складає 5,8 тис. м? фактична поставка 4,3 тис. м?.

Населення виписало паливні дрова обсягом 118,5 тис. м?, фактично поставлено 107,4 тис. м? (91%). Ця цифра постійно змінюється населення щодня виписує дрова, хоч останнім часом і спостерігається спад кількості заяв по виписці дров. Ми закликаємо людей звертатись в лісгоспи для виписки дров постійно, щоб плавно створювати собі запас на протязі року, тим самим запобігти великим чергам виписки дров на вересень-листопад.

Найбільше поставлено дров населенню такими підприємствами:
• ДП «В.Бичківське ЛМГ» - 18,7 тис. м?;
• ДП «Брустурянське ЛМГ» - 11,5 тис. м?;
• ДП «Рахівське ЛДГ» - 8,1 тис. м?;
• ДП «Виноградівське ЛГ» - 7,6 тис. м?;
• ДП «Ясінянське ЛМГ» - 8,9 тис. м?.


Доведено до виконання Розпорядження голови Закарпатської ОДА №02-05/11 від 05.08.2019 року «щодо проведення заходів для стовідсоткового та першочергового забезпечення паливними дровами закладів соціальної сфери та населення відповідно до їх потреб». Зобов’язано підпорядковані лісогосподарські підприємства поновити інформацію про порядок закупівлі(виписки) дров паливних та  постійно поновлювати її у засобах масової інформації (місцеві газети, сайти лісгоспів, оголошення у громадських місцях) із зазначенням ціни, адреси розміщення складів, відповідальної особи та контактного телефону. 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply