Представники програми U-LEAD з Європою допомагають Вільховецькій громаді

Вільховецька ОТГ є однією з 112 громад України, в якій реалізовується проект покращення якості надання адміністративних послуг в рамках програми U-LEAD з Європою. У Вільховецькій громаді вже успішно працює Центр надання адміністративних послуг, однак громада в очікуванні відкриття нового комфортного приміщення ЦНАП.

 Тому саме програма  U-LEAD з Європою допомагає у модернізації ЦНАП

    Будуть створені 3 віддалені робочі місця у селах: Вільхівські Лази (3 125 мешканців 6,5 км. до центру громади) Вільхівчик (1 784 мешканці 3,5 км.) Добрянське (3 344 мешканці, 4,5 км.).

    Закуплені меблі (столи, тумби, шафи, диван, офісні крісла та меблі для  дитячої зони), комп’ютерна техніка та система електронної черги.

    Зонування приміщення (робоча зона, зона очікування, дитяча зона) та оснащення його вивісками і розпізнавальними знаками.

    Впровадження системи електронного документообігу “Вулик”.

 

У новому приміщенні ЦНАП будуть надаватися 13 адміністративних послуг, серед них:

    Послуги для отримання біометричних паспортів;

    Реєстрація актів цивільного стану;

    Реєстрація місця проживання;

    Пенсійні послуги;

    Нотаріальні дії.

 

З часом до існуючих послуг будуть додаватися нові послуги, аби наші громадяни могли отримувати максимум послуг в одному місці. Це не тільки економить сімейний бюджет наших жителів Вільховецької громади та навколишніх сіл, але і час, адже  найближчий ЦНАП знаходиться у м. Тячів за 22 км. від центру Вільховецької громади.

 

До відкриття нового приміщення ЦНАП залишилось навести останні штрихи: облаштувати якісний пандус з поручнями для людей з інвалідністю, людей похилого віку  та молодих батьків з дітьми. На кінець вересня нове приміщення ЦНАП має бути модернізовано і вже на кінець жовтня планується його урочисте відкриття.

 

 Вільховецький ЦНАП вважається одним із кращих в Україні. Адже приміщення просторе, світле та комфортне і відповідає всім вимогам щодо застосування для різних категорій населення. Окрім будівлі, місцева влада планує облаштувати паркову зону прилеглу до ЦНАПа. Тому відвідувачі зможуть отримувати не тільки якісні адміністративні послуги, але і робити це в комфортних умовах. 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply