На Тячівщині заборгованості до Пенсійного фонду


За статистичними даними заборгованість із виплати заробітної плати  на підприємствах, організаціях області на 1 липня 2019 року становила 3664,3 тис. грн. і порівняно до 1 січня 2019 року (3163,0 тис. грн.)  збільшилася на 501,3 тис. грн. На економічно активних підприємствах борг становив  2541,5 тис. грн., і порівняно до 1 січня 2019 року (2593,7 тис. грн.) зменшився на 52,2 тис. грн. На підприємствах-банкрутах борг становив 553,5 тис. грн. На підприємствах, які припинили економічну діяльність, борг становив 569,3 тис. грн.
    За станом на 1 липня 2019 року загальний обсяг боргу працівникам галузей економіки області становив 3,7 млн. грн., а борг підприємств державної форми власності 2,1 млн. грн.
    В області також склалася напружена ситуація із виплатою заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.
У зв'язку із передачею на фінансування з місцевих бюджетів видатків на утримання установ освіти (крім заробітної плати педагогічним працівникам, яка фінансується за рахунок освітньої субвенції) та видатків на оплату енергоносіїв у галузі «Охорона здоров'я» щороку виникає проблема із оплатою праці  працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів. Загальний обсяг додаткової дотації з державного бюджету для фінансування установ освіти і охорони здоров'я замалий для забезпечення асигнуваннями вказаних видатків.
Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України поінформувала начальник ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.
Загальна  сума заборгованості  по  платежах  до  Пенсійного  фонду станом на  1 липня поточного року  складає  59,9 млн. грн.,  що майже на  2,3 млн. грн.  більше,  ніж до  початку  року.  Найбільша  заборгованість  значиться  в Тячівському – 30,9 млн. грн., Берегівському – 7,2 млн. грн.,  Великоберезнянському – 3,4 млн. грн., Ужгородському – 2 млн. грн. районах та в м. Ужгороді – 3,5 млн.грн.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply