Фестиваль "З країни в Україну" оголосив програму у Тячеві

Привідриваємо інформацію для тих, хто чекає фестиваль у Тячеві 2 серпня. Гуртами, які виступатимуть на всіх трьох фестивалях Закарпаття, будуть: VERBA, NESPROSTA, ХАС, Balaklava Blues, KiRA MAZUR.

VERBA — закарпатська співачка, авторка та композиторка. У своїх піснях вона поєднує містику Карпат, чуттєві тексти та сучасне звучання української поп-музики.

NESPROSTA - це інтелектуальна музика, що реагує на актуальні проблеми суспільства і піднімає питання, що цікавлять кожного, хто живе в українських реаліях. Лідером гурту є Денис Блощинський, який також є співзасновником фестивалю «З країни в Україну». Ідея фестивалю у Дениса народилася саме після поїздок з акустичними виступами на фронт.

ХАС (Назар Хассан) — сучасний, україномовний  хіп-хоп виконавець. У минулому — фіналіст шоу “Х-фактор” та “Україна має талант”. Засновник та лідер першого успішного західно-українського хіп-хоп гурту Різапс. Відмінність виконавця від інших — це інтелектуальні тексти та якісна музика, яка запам’ятовується з перших нот.

Виступлять на музичній сцені фестивалю і нові герої українського електро-фольку – Balaklava Blues. Їхній унікальний важкий басовий партизанський звук, що гармонійно поєднує акустичні інструменти із синтезаторами 80-х років, народився під час революції 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, де зустрівся канадський панк-музикант Марк Марчик і українська етно-музикознавиця Марічка Марчик.

Хедлайнером фестивалю в Тячеві, Мукаче і Берегові стане KiRA MAZUR. Це одна з найнеординарніших авторок і виконавиць з унікальним голосом і манерою співу. Її музика – гармонійний симбіоз елементів українського фольку з різними музичними стилями. Учасниця Національного відбору на Євробачення 2019, артистка М1 Agency, KіRA MAZUR вражає якісною та неординарною музикою та по праву є однією з найоригінальніших та найстильніших украі?нських виконавиць молодого покоління.


Не пропустіть фестиваль у своєму місті. Якісна українська музика вже скоро чекатиме свого вдячного слухача на Закарпатті.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply