Тячівський лісгосп надав матеріальну допомогу сім’ям двох загиблих у Тарасівці працівників підприємства

Щодо трагічної події, яка мала місце 11 червня 2019 року неподалік с. Тарасівка Тячівського району, де від нещасного випадку загинуло 5 людей ( двоє з яких працівники ДП “Тячівське ЛГ” ) то Закарпатське ОУЛМГ повідомляє наступне.

На підставі Конституції України (ст. 13 ) власниками природного багатства ( в тому числі й лісу ) є народ України.  Кожний має право користуватися природними об’єктами права власності народу. На цих підставах жителі с. Тарасівка, які загинули внаслідок селевого потоку, перебували у лісі. Крім того вони не знаходились на будь-якій ділянці де проводились лісогосподарські роботи.

Як уже повідомляла адміністрація ДП “Тячівське ЛГ” серед загиблих були двоє працівників держлісгоспу:

Магей Іван Іванович 25.09.1991 р.н. – лісоруб

Сасин Іван Михайлович 07.08.1964 р.н. – лісоруб

Зазначені особи, повертаючись пішим ходом додому, потрапили під сильну зливу. Перебуваючи безпосередньо біля потічка Пригудин, остання за лічені хвилини наповнилась водою в результаті чого відбувся селевий потік, який накрив хвилею лісорубів та призвів до трагічних наслідків. Разом із тим на своєму шляху, стихія зачепила автомобіль марки ЗИЛ-131 де перебували три мешканці с. Тарасівка.

Зазначений автомобіль не належить ДП “Тячівське ЛГ” та не проводив ніяких лісогосподарських робіт на замовлення держпідприємства. Це саме стосується мешканців с. Тарасівка, які перебували у автомобілі.

Нещасний випадок стався близько  в одному кілометрі від місця де загинули двоє працівників ДП “Тячівське ЛГ”.

Важливим залишається той факт, що ДП “Тячівське ЛГ”, у порядку визначених законодавством, надало матеріальну допомогу сім’ям двох загиблих працівників підприємства.


Закарпатське ОУЛМГ та адміністрація ДП “Тячівське ЛГ” ще раз приносить щирі співчуття родинам всіх загиблих внаслідок нещасного випадку. 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply