Аваков: замах на вбивство поліцейського на Закарпатті – спроба зупинити роботу підрозділу

Про це сьогодні, 11 липня, під час брифінгу заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Сьогодні вранці сталася надзвичайна подія. Було здійснено п’ять пострілів в нашого офіцера на Закарпатті, коли він їхав на роботу. Це була спрямована акція, спроба зупинити діючій підрозділ поліції, якій на Закарпатті ефективно бореться із контрабандними проявами», - сказав Арсен Аваков.

«Протягом останніх декількох місяців поліцією ведеться системна атака на всю контрабандну інфраструктуру Західного регіону. І ми бачимо, що несумлінні люди у такий спосіб намагаються чинити опір. Хочу заявити, що це нас ні в якій мірі не зупинить, а навпаки робить більш рішучими», - сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що гроші, які правопорушники отримають від збуту контрабанди, можуть бути використані при спробах втручання у виборчий процес.«На контрабандні, брудні гроші, намагаються в тому числі втрутитися у виборчий процес, який зараз проходить на Закарпатті, у Львівській області, Івано-Франківській області. У нас достатньо і сил, і честі чинити цьому опір», - сказав Арсен Аваков.

«Наш офіцер при слідуванні на роботу отримав п’ять кульових пострілів. Він не постраждав, проте поранена мешканка Ужгорода», - сказав голова Нацполіції Сергій Князєв.

Сергій Князєв підкреслив, що однією з робочих версій розслідування замаху на вбивство начальника УЗЕ Закарпаття є його ефективна робота.«Як приклад назву найбільш резонансі провадження за останій рік, які були направлені до суду, які і будуть в основі робочих версій замаху на життя працівника поліції. Це: оголошення підозри колишньому керівник обласної митниці ДФС (збитки 13 млн. гривень), начальнику обласного автодору оголошену підозру у розкрадання (2 млн гривень), керівництву міста Ужгорода у розкраданні (6 млн гривень). Оголошено підозру першому заступнику начальника Обласного лісгоспу за зловживання (2,6 млн гривень), голові Виноградівської РДА – задокументована сума хабара (30 тис гривень). Оголошено ряд підозр членам злочинної групи, які організувала мережу закладів незаконного грального бізнесу», - додав Сергій Князєв.


Департамент комунікації МВС України

Фото Андрій Новицький

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply