Зеленський особисто представить нового очільника Закарпатської ОДА

Представлення Ігоря Бондаренка на посаді керівника регіону заплановане на суботу, 6 липня.

Про це інформує видання Varosh, посилаючь одразу 2 незалежні один від одного джерела.

Представлення голови ОДА планується у форматі робочого візиту нового президента України, який матиме ще кілька робочих зустрічей на Закарпатті.

Варто зауважити, що кандидатура Ігоря Бондаренка була затверджена доволі випадково. Окрім нього на цю посаду розглядалися також екс-голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та директор заводу «Чизай» Анатолій Полосков. Більше того, саме останній вважався фаворитом, але з наразі не відомих причин призначили саме Ігоря Бондаренка.

Що нетипово для української, а тим паче закарпатської політики, щойно про затвердження кандидатури Бондаренка стало відомо офіційно, як Анатолій Полосков публічно привітав його з призначенням на нову посаду.

Що відомо про Ігоря Бондаренка? Це підприємець з Мукачева, який є власником мережі кондитерських Bondarenkoта салонів оптики в Мукачеві та Ужгороді. Народився Ігор Бондаренко в Криму. До початку 90-х працював військовослужбовцем, а тоді зайнявся приватним бізнесом. Щодо досвіду роботи на державній службі, то працював і заступником голови Мукачівської РДА, і керував департаментом у міністерстві юстиції.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply